pátek 2. ledna 2015

3 nejlepší za rok 2014

Sice trochu pozdě, ale i já jsem si připravila stručné shrnutí toho nejlepšího za rok 2014. Ve třech jednoduchých bodech.

Kniha: The Perks of Being a Wallflower (Stephen Chbosky)
V roce 2014 jsem přečetla Game of Thrones nebo třeba Hledání Aljašky, plno klasik i knížek, které jsou moji dávní oblíbenci. Nic z toho ale neopřekonalo Perks of Being a Wallflower.


Film: Gone Girl
Jasná volba. Interstellar byl sice úžasně vesmírný a rozloučení s Hobitem bylo skvělé, ale Gone Girl byla prostě nehorázná. Naprosto mi vyrazila dech.


Seriál: That 70s Show
S Erikem, Donnou, Hydem a ostatními jsem loni strávila hodně skvělých (odpole)dní. A jsem ráda, že mi jich ještě hodně zbývá. Kromě toho jsem na podzim byla tak závislá na Zoufalých manželkách, že jsem několik týdnů neměla skoro žádný život. Taky jsem sledovala Big Bang Theory a New Girl. A nesmím zapomenout na moje milované Panství Downton a Game of Thrones (už jenom tři měsíce do další série!).


Přeju vám hodně dobrých knih, filmů a seriálů v roce 2015!

(Obrázky: weheartit.com)

5 komentářů:

 1. Tak přemýšlím, jestli bych byla schopná vybrat jednu položku do kategorií nejlepší seriál, film a kniha, a asi bych měla problém :D Můj nej seriál byl jednoznačně Newsroom (ale zase jsem strávila hodně zajímavých chvil s vrcholem Mentalisty), kniha možná Murakamiho IQ84. Ale u filmu by mi přišlo nefér vybrat jeden, viděla jsme hodně dobrých snímků (Gone Girl, Captain America2, Blízko od sebe...).
  Zrovna Perks of Being a Wallflower jako nejlepší kniha - vážně porazil Game of Thrones? Jak to? :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Beru to spíš podle emoční hodnoty, kterou to pro mě mělo. Game of Thrones je super, ale pocity po dočtení byly prostě jiný :) Sama se ale divím, že jsem dokázala vybrat od všeho jenom jeden!

   Vymazat
 2. Nic z toho vyloženě neznám, ale určitě se po tom taky poohlídnu :)
  quietus.blog.cz

  OdpovědětVymazat